Президентка Швейцарії написала Зеленському листа про враження від поїздки на Донбас

Президент України Володимир Зеленський та президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга Telegram Офісу президента

Україна може розраховувати на підтримку Швейцарської Конфедерації на шляху просування реформ та мирного відновлення територіальної цілісності

Президентка Швейцарської Конфедерації Симонетта Зоммаруга надіслала листа подяки главі Української держави Володимиру Зеленському за підсумками поїздки на Донбас. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Зокрема, у своєму посланні президентка Швейцарії дякує за теплий прийом у Києві, довіру та спільний візит на лінію розмежування.

"Ця поїздка з вами справила на мене глибоке враження. Коли я побачила матерів і дітей, що штовхають візки, завантажені речами та багажем, через цей міст (у Станиці Луганській) між двома мінними полями, моє переконання, що конфлікт повинен закінчитися заради цивільного населення з обох сторін, зміцнилося. Мене вразила ваша сміливість, ваше бачення та ваша рішучість долати виклики, які є у вашій країні сьогодні", – звернулася Зоммаруга в листі до Зеленського.

Вона відзначила діяльність українського уряду, зокрема, щодо відновлення повноцінного контролю над територією України.

"Після спілкування з членами вашого уряду та обміну думками з молодими представниками українського громадянського суспільства та приватного сектору я впевнилася, що ваша країна має світле, демократичне та квітуче майбутнє в Європі", – Написала Зоммаруга.

Вона також запевнила, що Україна може розраховувати на підтримку Швейцарської Конфедерації на шляху просування реформ та мирного відновлення територіальної цілісності відповідно до міжнародного права.

"Будь ласка, розглядайте Швейцарію як надійного партнера у цих починаннях", – йдеться у листі.

Нагадаємо, 21 липня У Києві відбулась зустріч президента України Володимира Зеленського та президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Зоммаруги.

Loading...