Президент відмовився захищати конституційні права громадян, порушені Шмигалем при оголошенні карантину, - Кузьмін

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що президент України Володимир Зеленський відмовився захищати конституційні права громадян, які були порушені прем'єр-міністром Денисом Шмигалем при оголошенні карантину. Про це політик 24 травня повідомив у Facebook

"Публікую відповідь президента Зеленського на моє депутатське звернення про порушення Конституції України, допущених прем'єром Шмигалем при оголошенні карантину", - зазначив Ренат Кузьмін. 

Ренат Кузьмін/Facebook

За словами народного депутата, прем'єр-міністр незаконно обмежив конституційні громадян на вільний вибір місця проживання, свободу пересування та свободу виїжджати і в'їжджати в країну. 

"Крім того, він протиправно підписав відповідну постанову, яка мала всі ознаки підробки документа. Я тоді звернув увагу президента на це і просив його припинити дію незаконних рішень прем'єра, а в разі потреби ще й звернутися в конституційний суд. І що? Президент відповів: роз'яснив мені як приймаються закони і який існує порядок звернення до Конституційного суду. І все. Зрозуміло вам? Він нічого робити не збирається. Ні в чому розбиратися не буде. Повна байдужість", - написав Кузьмін. 

Нагадаємо, раніше народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявляв, що головним підсумком пресконференції президента Володимира Зеленського є те, що країні потрібен інший глава держави.