Президент повинен зупинити квазімедичну реформу, – Сергій Льовочкін

Народний депутат Сергій Льовочкін "Опозиційна платформа - За життя"

Наслідком такої реформи буде "медичний геноцид", каже нардеп

Президент України Володимир Зеленський має проаналізувати і зупинити медичну реформу, оскільки, крім зменшення можливості людей отримувати допомогу, ця реформа нічого не надала.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Сергій Льовочкін.

Парламентар нагадав, що "Опозиційна платформа – За життя" не голосувала за законопроєкти про медичну реформу, оскільки вважає, що її наслідком буде "медичний геноцид" та вона призведе до того, що люди отримають менше можливостей отримувати медичну допомогу.

"Зараз ми бачимо, що замість підвищення зарплати лікарям, напевно, буде її суттєве зменшення, навіть у рази, і зарплата лікаря може бути усього 4-5 тисяч гривень, і це абсолютно неприпустимо. Тому ми всіма способами, які можемо задіяти, ми будемо робити все, щоб цей другий етап медичної реформи не був запроваджений. Ми сподіваємося і на те, що президент Зеленський врешті-решт проаналізує це і зупинить цю квазімедичну реформу, тому що, крім зменшення можливості людей отримувати допомогу, ця реформа, на жаль, нічого не надала. І це уже абсолютний факт", – заявив Сергій Льовочкін.

Новини за темою: Вже завтра населення Нових Санжар буде забезпечене противірусними препаратами

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський хоче створити колегію за участі досвідчених лікарів країни, які до 1 березня 2020 року повинні проаналізувати перебіг медичної реформи.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що другий етап медичної реформи розпочнеться 1 квітня за будь-яких обставин, а наразі відомство працює над єдиним планом дій щодо лікування спінальної м'язової атрофії (СМА) та розсіяного склерозу.

Loading...