Пресслужба Окружного адмінсуду Києва видалить повідомлення про позов Гончарука

Окружний адміністративний суд міста Києва. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Повідомлення буде видалено після того, як з'явиться технічна можливість

Пресслужба Окружного адміністративного суду Києва видалить інформацію про прем'єр-міністра України Олексія Гончарука. Про це повідомив голова суду Павло Вовк.
 
"У зв’язку із появою на сайті Кабінету Міністрів України повідомлення про те, що прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком така заява до суду не подавалась, новина буде видалена з сайту суду, як тільки для цього з’явиться технічна можливість, до з’ясування, відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства України, особи заявника", - наголосив голова суду.
 
Окрім цього, голова Вовк додав, що сайт суду перестав працювати через велике навантаження. Адже після появи цієї інформації відвідування сайту значно збільшилося.
 
Попри це голова суду не уточнив, яким саме чином це повідомлення з’явилося на офіційному сайті Окружного адміністративного суду Києва. Зокрема, особу заявника встановлюватимуть. 
 
 
Нагадаємо, 3 березня ввечері Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку з посади.
 
Згодом у ЗМІ почала ширитися інформація про те, що на сайті окружного суду з’явилося повідомлення про звернення прем’єра Гончарука до суду з проханням заборонити розглядати його відставку до розгляду справи по суті. У цей час сайт окружного суду, де з’явилася ця інформація, раптово перестав завантажуватися.
 
Згодом скріншоти з повідомленням про заяву Олексія Гончарука нібито із сайту суду було опубліковано у Telegram-каналі Политика Страны. Водночас скріншот з тією ж інформацією, проте вже у мобільній версії опублікував Telegram-канал Pavlovsky News.
 
Згодом у Кабінеті міністрів заявили, що інформація про те, що Олексій Гончарук нібито подав заяву до Окружного суду Києва з проханням заборонити розгляд його відставки не відповідає дійсності.
Loading...