Представники ОРДЛО братимуть участь у засіданнях ТКГ постійно, – ОПУ

Денис Казанський та Сергій Гармаш Lb.ua

Нові учасники ТКГ захищатимуть інтереси понад 1,5 млн переселенців

Запрошені українською стороною до Тристоронньої контактної групи представники окремих районів Донецької та Луганської області будуть брати участь у засіданнях на постійній основі у якості радників української делегації. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, вперше у складі української делегації у роботі політичної групи та безпосередньо ТКГ взяли активну участь представники окремих районів Донецької та Луганської областей України з метою проведення передбачених Мінськими домовленостями консультацій. Окремі райони Донеччини представляли журналісти Денис Казанський і Сергій Гармаш, окремі райони Луганщини - голова Міжнародної громадської організації, юрист Вадим Горан і лікар Костянтин Лібстер.

Як зазначається, представники ОРДЛО від України наголосили на необхідності узгодження параметрів політичного врегулювання з виразниками інтересів понад 1,5 млн осіб, які були змушені залишити свої оселі внаслідок конфлікту.

"Українська сторона поінформувала учасників консультацій, що радники української делегації – представники ОРДЛО України братимуть участь у роботі груп ТКГ та у форматі ТКГ на постійній основі", - підкреслили в ОПУ.

Новини за темою: Меркель підтримала переформатування ТКГ, - ОПУ

Раніше повідомлялося, що Офіс президента України запросив журналістів Сергія Гармаша та Дениса Казанського взяти участь у засіданнях Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі як представників окремих регіонів Донецької області.

Loading...