Представники "Опозиційної платформи - За життя" Закарпаття разом із учасниками руху #SAVEФОП передали до ОДА підписи підприємців, які виступають проти законів №128 та №129

Сьогодні голова Закарпатської регіональної організації політпартії "Опозиційна платформа - За життя" Іван Чубирко, кандидат на посаду Мукачівського міського голови Шутко Вячеслав та кандидати в депутати Мукачівської міської ради Роберт Іванчо і Сергій Альохін зустрілися із заступником голови обласної державної адміністрації Олегом Коцюбою і передали всі підписи ФОПів, які зібрали представники партії та руху #SaveФОП по всій Закарпатській області, передає "Перший.com.ua".

Як зазначається, підприємці ринків, магазинів, торгових площ більшості міст і селищ Закарпаття протягом місяця були поінформовані про дію згубних законів #128 і #129 на малий і середній бізнес, які можуть вступити в силу вже 1 січня 2021 року. Аби цього не сталося, активні і небайдужі підприємці лишали свої підписи і тим самим виступали категорично проти цих законів. Представники партії "ОПЗЖ" Закарпаття разом із учасниками руху #SaveФОП вважають своїм обов’язком виступити на захист ФОПів і не дати теперішній владі знищити малий та середній бізнес!

Партія "ОПЗЖ" єдина в області підтримала рух #SaveФОП і дотримала свою обіцянку – передала підписи підприємців, аби влада почула головні вимоги ФОПів і не порушувала їхнє право на працю!

"Дякуємо за кожен підпис і всім, хто долучився до нас та захистив розвиток малого підприємництва на Закарпатті!" - резюмується у повідомленні.