Представники "ЛНР" розкритикували Київ за відсутність позиції в Тристоронній контактній групі

Фото з відкритих джерел

Сьогоднішнє засідання підгрупи з політичних питань контактної групи, яке відбулося у форматі відеоконференції, закінчилося нічим. Про це за підсумками засідання заявив представник "ЛНР" в підгрупі Родіон Мірошник, повідомляють місцеві ЗМІ. 

Мірошник зазначив, що "на засідання політичної робочої групи представники Києва прийшли без вирішення питання про перегляд постанови Ради (про проведення виборів до місцевих органів влади України)". Прийнята раніше українським парламентом постанова про проведення 25 жовтня чергових місцевих виборів передбачає, що голосування не відбудуться на території "ЛНР" і "ДНР" і в обласних радах на підконтрольній Києву території Донбасу. 

"Засідання політичної робочої групи пройшло за півтори години. Від Києва - ніякої виразної позиції щодо зміни постанови Про місцеві вибори, в які вперлися переговори - не прозвучало", - зазначив він.

"Через півтори години обміну думками, координатор від ОБСЄ констатував, що переговори в надійному глухому куті і закрив засідання. Нові версії про варіанти виходу з нього, можливо будуть озвучені на засіданні Контактної групи, де братиме участь Леонід Кравчук, який вже озвучив, що постанова Мінським угодам суперечить, але брати відповідальність за дії Ради теж наміри не висловлював", - додав він.Loading...