Представник РФ в ОБСЄ намагався зірвати виступи українського делегата

Радіо Свобода

Україна підняла питання Криму та безпеки в Чорному і Азовському морях

Російський дипломат намагався завадити виступам від України щодо питання Криму та безпеки в Чорному і Азовському морях. Про це повідомив головний редактор празького офісу "Радіо Свобода" Рікард Йозввяк у Twitter.

"Безпрецедентний крок в ОБСЄ у Відні: представник Росії намагається завадити і перервати виступи, які йому не подобаються, від України й іншого експерта з ситуації у сфері безпеки в Чорному і Азовському морях", - написав журналіст.

Як зазначило видання "Крим.Реалії", за даними з відкритих джерел, постійним представником Росії при ОБСЄ є Олександр Лукашевич. Його коментарів з приводу інциденту немає.

У представництві президента України в АР Крим повідомили, що в заході взяв участь голова відомства Антон Кориневич, який виступив з доповіддю про загрози для регіональної і міжнародної безпеки, що виникає в зв'язку з російською мілітаризацією Чорного і Азовського морів.

Нагадаємо, раніше постпред України Євгеній Цимбалюк заявив, що делегація Росії на щотижневих засіданнях Постійної ради ОБСЄ, на яких розглядається питання російської агресії проти України та окупації Криму, перебуває в ізоляції, жодна з країн-учасниць її не підтримує.

Loading...