Правоохоронці розпочали перевірку співробітників СБУ на зв'язки із фігурантами справи Шеремета

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

МВС України

За словами Антона Геращенка, ці зв'язки вже давно доведені

Понад десять співробітників СБУ проходять перевірку на зв'язки з підозрюваними у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Про це виданню "РБК-Україна" повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Зазначається, що перевірки є реакцією на публікацію записів, які показують, що фігуранти справи про вбивство Шеремета могли бути пов'язані.

У МВС наголошують на тому, що це не випадкові зв'язки, а цілком конкретні. Геращенко заявив, що вони вже доведені.

"Це не "можливі зв'язки", а цілком конкретні. Це їх контакти і їх спілкування (зі співробітниками СБУ, - ред.), яке було далеким від дружнього. Це більш ніж дружнє спілкування дає слідству підстави вважати, що необхідно перевіряти понад десять співробітників СБУ на предмет їх спільної діяльності. Що зараз і проводиться", - сказав він.

Новини за темою: "Контрики з СБУ втягнули хлопців на мокре". Про що говорять нові факти щодо вбивства Шеремета

Раніше повідомлялося, що Андрій Портнов опублікував доказ причетності СБУ до організації приховування насильницьких злочинів, зокрема, вбивства Павла Шеремета, а також того, що підозрюваний у вбивстві журналіста "музикант" Андрій Антоненко брехав, заявляючи, що повноцінне знайомство з підозрюваної "лікарем" Юлією Кузьменко у нього відбулося після вбивства Шеремета.

У Нацполіції тим часом зробили гучну заяву щодо того, що в ході розслідування справи про вбивство Шеремета деякі громадяни роблять неправдиві заяви для того, щоб допомогти створити алібі окремим підозрюваним у кримінальному провадженні.

Слід відзначити, що все почалося з 12 грудня, коли очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Loading...