Правоохоронні органи мають провести розслідування щодо "плівок Деркача", – Плачкова

Народний депутат України Тетяна Плачкова Фото з відкритих джерел

Народна депутатка дивується, чому немає реакції на оприлюднені раніше аудіозаписи

Правоохоронці мають провести розслідування щодо "плівок Деркача", зокрема ту частину, де йдеться про освоєння частини грошей на реформу Генпрокуратури за генпрокурора Руслана Рябошапки.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

Народна депутатка зауважила, що юридичні перспективи у так званих плівок народного депутата Андрія Деркача є, притім Україна має розслідувати свою частину подій, а США – свою.

"Якщо ми зачепимо ту частину сьогоднішніх плівок, де йдеться про освоєння частини грошей на реформу вже за Рябошапки, то мені здається, що цим наші правоохоронні органи повинні зайнятися. Інакше, у мене таке відчуття, що ситуація триває, і те ж саме – як Україна була під зовнішнім управлінням за попереднього президента, і так само залишається за сьогоднішнього. Тому що якщо під час реформи вже за нового-старого генпрокурора якимось чином брали участь чужі гроші, Україна повинна про це знати і повинна розуміти, наскільки незалежною є наша прокуратура в цілому", – наголосила Тетяна Плачкова.

Новини за темою: Деркач натякнув, що американські санкції проти нього проплатив Рінат Ахметов

Тетяна Плачкова додала, що у неї викликає здивування те, що досі немає реакції на ті аудіозаписи, які Андрій Деркач оприлюднив раніше.

Новини за темою: Деркач натякнув на роман між Шабуніним і послом США Квін, яка старша за нього на 20 років

Нагадаємо, 16 вересня нардеп Андрій Деркач представив чергову порцію аудіокомпромату.

Цей депутат раніше публікував записи розмов президента Петра Порошенка і куратора України в Білому домі Джо Байдена. "Плівки" показують рівень зовнішнього управління Україною з боку США.