Праймеріз кандидатів у мери Києва від "Слуги народу" пройде у четвер, - Качура

Олександр Качура Фото з відкритих джерел

За даними соцопитувань, нинішній мер Віталій Кличко перемагає з великим відривом

Праймеріз кандидатів у мери Києва від "Слуги народу" може пройти вже в четвер на засіданні фракції. Про це повідомив нардеп Олександр Качура, спростовуючи чутки про скасування праймеріз, передає PavlovskyNews.

"Президент запропонував саме на засіданні фракції провести праймеріз: буде презентація програм, буде голосування фракції, буде позиція київського міського партійного осередку і президента України", - сказав Качура.

Також він висловив побоювання, що нинішній столичний голова Віталій Кличко, за даними соцопитувань, з великим відривом перемагає в першому турі будь-якого кандидата.

"Для створення йому конкуренції необхідно визначити одного сильного кандидата і об'єднати зусилля навколо нього. А на цей момент в партії з цього питання існує роз'єднаність", - зазначив політик.

Новини за темою: Вибори мера Києва: Ще один депутат від "Слуги народу" заявив, що йде на праймеріз


Нагадаємо, раніше заступник керівника фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила, що під час першої частини засідання франції президент України Володимир Зеленський представить нового голову Національного банку.


Loading...