Позачергового засідання Ради у четвер не буде, воно заплановане на суботу, – нардеп Камельчук

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук

NewsOne

Раніше депутати планували зібратися на позачергове засідання у четвер, 26 березня

Верховна Рада не буде збиратися на позачергове засідання у четвер, 26 березня. Засідання планується на суботу, 28 березня.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук.

 

Народний депутат заявив, що у четвер, 26 березня, Верховна Рада не буде збиратися на засідання. За його словами, є кілька версій чому нардепи не прийдуть у Раду 26 березня. 

"Можливо дехто просто не зможе приїхати, або просто ще дозавершується порядок денний того, що потрібно проголосувати на позачерговій сесії", – сказав Камельчук.

Водночас він повідомив, що в п’ятницю, 27 березня, має відбутися засідання фракції партії "Слуга народу", на якій планується обговорити остаточні питання щодо голосувань.

"І на суботу планується позачергове засідання", – заявив народний обранець.

Нагадаємо, раніше політичний експерт Володимир Кацман заявляв, що Верховна Рада України планувала провести позачергове засідання щодо поширення в Україні вірусу COVID-19 ще 19 березня, однак через виявлення коронавірусу у нардепа Шахова і його помічника, скасувала.

У понеділок, 23 березня, Юрій Камельчук заявив, що Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання вже у четвер, 26 березня.

Як відомо, з 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.

Loading...