live

Позачергові засідання Ради можуть провести у внутрішньому дворику парламенту

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Рішення про місце проведення засідання ще не прийнято

Позачергове засідання парламенту можуть провести у внутрішньому дворику Верховної Ради.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

За його словами, поки ще не прийнято остаточне рішення про місце проведення позачергового засідання.

"Рішення буде прийматися. Завтра-післязавтра буде погоджувальна рада, будемо це обговорювати, вирішувати, як краще зробити. Або провести засідання в стінах Верховної Ради, якщо ні - то будемо проводити його у внутрішньому дворику. Сідає там максимум 425 чоловік, але я думаю, буде менше, тому відстань буде достатньою", - заявив Разумков.

Новини за темою: У Хмельницькому зафіксували перший випадок зараження коронавірусом

За його словами, для організації засідання на свіжому повітрі не потрібні зміни в законодавство. Однак процедура голосування може тривати довше.

Новини за темою: Разумков розповів про випадки захворювання на коронавірус серед нардепів

"Згідно з регламентом ВРУ, визначено місце проведення засідання. Зокрема, це Грушевського, 5. Пунктом другим визначена можливість зміни місця проведення засідання. Однак там не вказано, що це має бути сесійний зал. Внутрішній дворик - це також Грушевського, 5.... Єдина проблема - це питання згодом. Якщо так буде, то буде працювати лічильна комісія, підраховувати голоси", - сказав Разумков.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що позачергове засідання Ради заплановано на понеділок, 30 березня. Таке рішення прийнято у зв'язку доопрацюванням деяких законопроектів.

Loading...