live

Позачергове засідання ВРУ скликають для ухвалення кадрових рішень, – Лесик

Андрій Лесик Фото - скріншот

Андрій Лесик переконаний, що будуть ухвалені кадрові рішення

На позачерговому засіданні Верховної Ради України, ймовірно, будуть розбиратися з Кабінетом міністрів у цілому.

Про це в ефірі ток-шок "19" на телеканалі ZIK заявив голова партії "Опозиційна платформа – За життя" у Харкові Андрій Лесик.

Ведучі зауважили, що, за інформацією голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, на позачерговому засіданні ВРУ можуть обговорити кадрові питання, а за версією заступниці голови ВРУ Олени Кондратюк, на цьому засіданні можуть розглянути звіт щодо розслідування справ Майдану.

"Вважаю, що, напевно, будуть розбиратися з Кабінетом міністрів у цілому. Я думаю, що і щодо прем'єр-міністра питання, і ці вкиди щодо Тігіпка і так далі, вони були не просто так. Це димова завіса, але, на мій погляд, може бути, це було б навіть передчасно, тому що дані товариші головною метою собі ставили на наступному тижні, за моїми даними, допізна розглядати ці правки. А нагадаю, там правки є слушні", – заявив Андрій Лесик.

На його думку, така терміновість скликання ВРУ може бути пов’язана з тим, що ситуація є критична. Андрій Лесик переконаний, що будуть ухвалені кадрові рішення.

Новини за темою: Закон про ринок землі Рада може ухвалити у березні, - торгпред України

Як повідомляли, Верховна Рада України 4 березня збереться на позачергове засідання, у зв’язку з вимогою Президента України Володимира Зеленського.

Loading...