live

Позачергове засідання Ради відбудеться наприкінці цього тижня, - Разумков

Дмитро Разумков

Ключовими питаннями на це засідання лишаються зміни до бюджету

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, що позачергове засідання парламенту відбудеться наприкінці цього тижня, проте точну дату не назвав. Про це він сказав у ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я можу підтвердити цю інформацію, яка була вчора, що засідання буде наприкінці цього тижня. Станом на сьогодні поки що важко відповісти, коли саме. Або це буде четвер, я думаю, що друга половина дня, або п’ятниця", - сказав спікер парламенту.

Окрім цього, Разумков пояснив, що час проведення засідання залежатиме від того, коли до ВРУ надійдуть ті законопроекти, які необхідно буде розглянути.

"Ключовим питанням залишаються зміни до бюджету. Тільки-но вони надійдуть від Кабінету міністрів, вони будуть відпрацьовані народними депутатами. Вже після цього ми зможемо остаточно визначитися, коли саме буде відбуватися позачергове засідання ВРУ", - додав очільник парламенту.

Раніше перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко повідомив, що наступне позачергове засідання Верховна Рада може провести 8 або 9 квітня

Loading...