live

Повний цинізм і обман виборців: Рабінович про провал законопроєкту щодо пенсій жителям ОРДЛО

Вадим Рабінович

Сам президент піднімав це питання й говорив, що не можна, щоб люди помирали у чергах

Коли українці опинилися по ту сторону, їм вирішили не платити пенсії. Але за що? Я вважаю, що провал цього закону, це просто цинізм.

Про це у кулуарах Верховної Ради України заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Коментуючи провальне голосування Верховної Ради за законопроєкт, який передбачає право на пенсію для жителів ОРДЛО, Вадим Рабінович заявив, що депутати зробили цинічний крок проти українців, які все життя працювали на Україну.

"Люди, які жили у Донецьку і Луганську, не знали ні Януковича, ні Турчинова. Вони просто жили. Вони працювали не на себе, а на Батьківщину. Це українці, які все життя працювали на Україну. Але тепер, коли вони опинилися по ту сторону, їм вирішили не платити пенсії. Але за що? Тому я вважаю, що провал цього закону, це просто цинізм",– наголосив народний депутат.

Новини за темою: У Раді розповіли, за якої умови можна буде отримати пенсії в ОРДЛО через посередника

Ба більше, додав Вадим Рабінович, це брехня виборцям, адже сам президент піднімав це питання й говорив, що не можна, щоб люди помирали у чергах.

Новини за темою: Раді пропонують позбавити артистів пенсії за вислугою років: Така норма має перейти до іншого закону

"Ми добивалися, щоб люди за цим папірцем не раз на дві місяці ходили, а хоча б один раз на пів року, але вони провалили. Ось так цинічно провалили!",– акцентував співголова партії "Опозиційна платформа – За життя". 

Нагадаємо, у листопаді 2019 року у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №2083-Д, що стосується виплат пенсій людям, які живуть на непідконтрольних територіях і переселенцям, та значно спрощує систему її отримання.

Сьогодні, 5 лютого, Верховна Рада не підтримала в першому читанні законопроєкт №2083-д "Про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян", який передбачає право на пенсію для жителів ОРДЛО.

Водночас депутати проголосували за направлення цього законопроєкту до комітету для підготовки на повторне перше читання. "За" проголосували 314.

Loading...