live

Потураєв з атомною бомбою – це як "мавпа з гранатою", – політтехнолог Петров

Телеканал ZIK

"Потураєв – людина творча, він може гіперболізувати"

Є такий вислів: "мавпа з гранатою". А в Україні тепер може з’явитися новий яскравий вислів – "Потураєв з атомною бомбою".  

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK сказав політтехнолог Володимир Петров, коментуючи скандальний вислів нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва про те, що в України поки немає атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву.

Політтехнолог вважає, що Микита Потураєв робить такі скандальні заяви для того, аби "урівноважити нову політичну силу, яка прийшла до влади в Україні".

"Потураєв – людина творча. Він може гіперболізувати. Він емоційна людина. Але давайте не забувати, що Потураєв – близький друг Кирила Вишинського. І наскільки я розумію, саме він "приклав руку" до того, щоби Кирила звільнили. Але мені здається, що він намагається вирівняти ситуацію, коли десь там надто мляво відбуваються якісь політичні реформи, зміни. Він робить гучні політичні заяви для того, щоб хоч якось урівноважити нову політичну силу, яка прийшла до влади в Україні", - вважає Петров.

Політтехнолог переконує, що до такої заяви нардепа не потрібно ставитися серйозно.

"Я думаю, що, якби у Потураєва була атомна бомба, знаєте, є такий вислів як "мавпа з гранатою", от в Україні тепер може з’явитися яскравий вислів "Потураєв з атомною бомбою". Тому я думаю, що до цього не треба ставитися досить серйозно, а з гумором", - сказав Володимир Петров.

Новини за темою: "Це вже клінічний випадок": Соцмережі і гості ток-шоу гостро відреагували на заяву нардепа Потураєва скинути атомну бомбу на Москву

Нагадаємо, нардеп з Дніпра від "Слуги народу" Микита Потураєв заявив, що шкодує, що немає атомної бомби, щоб скинути її на Москву".

Про це він заявив в ході презентації концепції нового телеканалу для тимчасово окупованих територій, відповідаючи на питання, чи буде вестися проти нового каналу під назвою "ДІМ" радіо-електронна боротьба.

"Вона [Росія] й так це робила. Ми готові, що проти нас буде вестися радіо-електронна боротьба. Атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву, у нас поки немає, а це найбільш ефективний спосіб, щоб вирішити цю проблему раз і назавжди", - заявив Потураєв.

Loading...