live

Потрібно скасовувати "медреформу" і терміново наводити порядок в охороні здоров'я, - Юрій Бойко

Юрій Бойко відвідав Новгород-Сіверську центральну районну лікарню "Опозиційна платформа - За життя"

Через початок другого етапу медреформи лікарні змушені скорочувати кількість працівників

Співголова "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Юрій Бойко заявив, що необхідно скасувати медичну реформу і терміново почати наводити порядок в охороні здоров’я. Про це повідомляє пресслужба партії.
 
Як зазначається, під час зустрічі Бойка з колективом Новгород-Сіверської районної лікарні, яку політик відвідав в рамках робочої поїздки, працівники закладу наголосили, що медична реформа повинна бути зупинена та переосмислена.
 
"Те, що робиться сьогодні, тільки погіршує ситуацію з медичним обслуговуванням громадян. Галузь, як і раніше, недофінансована, у лікарів, як і раніше, низькі зарплати. Як може лікар, працюючи на 1,5 ставки, отримувати 6 тис. гривень? Що можна вимагати від професіонала за таку зарплату? Безумовно, зарплати повинні бути збільшені", - зазначив Юрій Бойко.
 
За словами політика, через початок другого етапу медреформи Новгород-Сіверська лікарня змушена скорочувати кількість працівників. Зокрема, наслідком цього може стати закриття пологового відділення. У зв’язку з цим місцеві жителі звернулися до Бойка з проханням відстояти цей важливий соціальний об’єкт.
 
куди їхати людям? В інші міста? Це не правильно. Це ще одне із свідчень непродуманості реформи. Ми будемо це питання піднімати перед профільними відомствами, і не тільки по ситуації в Новгороді-Сіверському, а й в інших містах, які опинилися в такому ж становищі" - наголосив Співголова фракції опозиціонерів.
 
Юрій Бойко відвідав Новгород-Сіверську центральну районну лікарню "Опозиційна платформа - За життя"

 
Так, у зв’язку з цим в "Опозиційній платформі – За життя" заявили, що домагатимуться скасування антинародної медичної реформи. Адже цей комплекс заходів порушує статтю 49 Конституції України, яка гарантує право громадянам на безкоштовну медичну допомогу.  Таким чином у перші дні роботи парламенту депутати фракції внесли до Ради законопроєкт, що відновлює державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення.
 
Таким чином в "Опозиційній платформі – За життя" наголосили на збільшенні фінансування медицини та внесенні відповідних змін до бюджету. А саме, у поданому проєкті депутати запропонували збільшити фінансування критично важливих напрямків охорони здоров'я, таких як екстрена медична допомога.
 
Окрім цього, було запропоновано збільшення субвенцій з держбюджету на розвиток сільської медицини та підвищення зарплат медпрацівникам. Також депутати запропонували розширити держзамовлення на підготовку лікарів і забезпечити державну підтримку вітчизняним медичним дослідженням.
 
 
Нагадаємо, нещодавно народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Сергій Льовочкін заявив, що президент України Володимир Зеленський має проаналізувати і зупинити медичну реформу, оскільки, крім зменшення можливості людей отримувати допомогу, ця реформа нічого не надала.
 
Loading...