Потрібно купувати російську вакцину від коронавірусу, про яку домовився Медведчук, а не слухати команди з посольства США, – Чаплига

Фото з відкритих джерел

Зупинити стрімкий розвиток пандемії коронавірусу в Україні може тільки вакцинація населення. Про постачання єдиної у світі російської вакцини вже домовився Віктор Медведчук. Однак, українська влада, виконуючи "хотілки" заходу, ігнорує цей факт, і тим самим ставить під загрозу життя мільйонів наших співгромадян.

Про це повідомив політолог Михайло Чаплига на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, так званий карантин вихідного дня не матиме ніякого ефекту, а тотального локдауну наша країна просто не витримає.

"Єдине, що реально може нам допомогти - тільки вакцина. І чим швидше - тим краще. Але ця тема стала предметом величезного політичного торгу, тиску і шантажу.

"Яку вакцину купувати, у нас сьогодні вирішують не медики й економісти на основі здорової оцінки можливостей, а посольство США, "соросята" та інші "голови, що говорять". Хіба це нормально? Глобалісти та власники нашої колонії наполягають на тому, щоб медзакупівлі йшли коштом нашої бідної країни через руки транснаціоналів і компрадорів. Їм плювати на здоров'я і систему медицини - ми для них країна-"батарейка", чиє завдання - годувати заморські метрополії. Порівняйте, як раціонально і прагматично підходять до питання вакцини країни, які є суб'єктами світової політики. Поки ділки з Пфайзера грають в біржові котирування на американській вакцині, яка технічно не може бути доступна нам (через вимоги до транспортування і зберігання), Туреччина, Ізраїль, Емірати та багато інших займають довгу чергу за російським продуктом", - написав Чаплига.

Експерт нагадав, що в України вже є сумний досвід, коли на догоду західним агентам наша країна відмовилася від поставок російської сироватки від правця.

"Під виглядом "патріотизму" "соросята" і "супрунята" вже позбавили нас сироватки від банального правця. Її просто немає в Україні, тому всі ми ризикуємо померти, банально наступивши на цвях на дорозі. Сироватка Російська, а ми "патріотично" замінили всі закупівлі в РФ на закупівлі через "соросят" в Індії та США... але поставок все одно немає... так само як і наших грошей. А якщо і є, то завозять прострочені препарати. Точно таку ж гру іноземна агентура затіяла і з вакциною від ковіда. Мовляв, не купимо у росіян — а будемо чекати біля моря погоди. Або заплатимо в 100 разів більше за "реверсну" російську вакцину... А ми, між іншим, в більш вигідній позиції, ніж Емірати, Туреччина та інші, що вже зайняли чергу і зробили бронь на російську вакцину", - додав політолог.

Він підкреслив, що владі потрібно відкинути в бік свої політичні амбіції, скористатися домовленостями Медведчука і рятувати життя українців.

"Медведчук вже домовився з Путіним щодо нашої пільгової черги за вакциною виробництва РФ. Більш того, Медведчук домовився про те, що РФ вже готова її поставити в Україну! А захід не дасть жодної ампули нікому, поки повністю не провакцинує своїх. Там все дуже прагматично. Моя позиція проста: зараз потрібно користуватися будь-якою можливістю і допомогою. Якщо є опція від Медведчука - потрібно нею скористатися", - підсумував Михайло Чаплига.

Нагадаємо, що після переговорів з головою політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком Президент РФ Володимир Путін висловив готовність Росії постачати в Україну вакцину від коронавірусу.