Потрібне жорстке політичне рішення: Могильов наголосив на необхідності проведення виборів на Донбасі

Телеканал ZIK

Без закінчення збройного конфлікту на Сході, розвитку України не буде

Вибори на Донбасі проводити треба. За будь-яких умов. Так, забезпечити наших спостерігачів, прапори щоб були українські на дільницях, але вибори проводити треба! За українськими законами.

Таку думку в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі  ZIK висловив ексміністр внутрішніх справ України, ексголова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов.

На думку Могильова, конфлікт на Донбасі потрібно вирішувати, прийнявши кардинальні рішення.

"Потрібно прийняти жорстке політичне рішення цього конфлікту. Треба  сідати за стіл переговорів, приймати ті рішення, які буде прийнято спільно і поетапно йти до вирішення цього конфлікту. Бо без закінчення війни на Сході розвитку України не буде", – наголосив гість програми.

Новини за темою: Вибори в ОРДЛО треба проводити лише за українським законодавством, - ОБСЄ

Також, за словами ексміністра внутрішніх справ, на Донбасі у будь-якому випадку потрібно провести вибори.

"Вибори проводити треба. За будь-яких умов. Так, забезпечити наших спостерігачів, прапори щоб були українські на дільницях, але вибори проводити треба! За українськими законами. Якщо висувати вимоги, щоб ті пішли, інші відійшли, чи контроль взяли, тоді виборів не буде. Тому треба поставити перед собою завдання – вибори зробити. Це пункт перший", – сказав Анатолій Могильов.

Новини за темою: США в ОБСЄ заявили, коли можуть відбутися вибори в ОРДЛО

Окрім цього, він нагадав, що Україна підписала Мінські домовленості і повинна їх виконувати.

"А якщо ми не будемо їх виконувати, то завтра від нас відвернеться Захід, який і так втомився від цього конфлікту, і ми залишимося зовсім одні в цій історії", – прокоментував ексміністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що позиція української влади щодо місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) полягає в тому, що вони можуть проходити тільки за українським законодавством.

У свою чергу міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що незаконні формування на Донбасі не зможуть взяти участь у місцевих виборах.

Loading...