live

Потрібна команда, я волів би оточувати себе бюрократами у своїй сфері, - Притула про можливе мерство

Сергій Притула Фото з відкритих джерел

Притула наголосив, що для такого кроку потрібна професійна команда людей, а не учасники "Вар’яти-шоу"

Український телеведучий, актор та очільник "Вар'яти-шоу" Сергій Притула розповів, що обдумує питання стосовно можливості балотуватися на пост мера Києва. Про це шоумен повідомив у інтерв'ю "Радіо Свобода".

За словами Притули, для того, щоб претендувати на таку посаду, потрібно розуміти тонкощі співпраці з депутатським корпусом у Київраді.

"Давайте не плутати амбіції з реаліями. Питання треба розглядати набагато комплексніше. Без конструктивної більшості у Київраді ця посада перетворюється на посаду людини, яка ходить і перерізає стрічки на відкритті нової школи. Якщо вона відкриється. Тобто рипатися на такий високий пост, не розуміючи, як буде виглядати співпраця з депутатським корпусом у Київраді, то це, як мінімум, безвідповідально. Тому це питання потребує таких дуже серйозних роздумів", - пояснив шоумен. 

Сергій Притула зазначив, що наразі перебуває в ситуації, коли багато чого треба обдумати і зважити, перш ніж робити якісь кроки.

"Для цього походу (боротьби за мерське крісло - ред.) потрібна професійна команда, потрібна команда людей, на яких можна обпертися, на яких можна, звичайно, несучи повну відповідальність за їх дії, але не боятися делегувати на них частину повноважень. І бажано, щоб це була команда не учасників "Вар’яти-шоу", а команда профільних фахівців", - пояснив телеведучий. 

Новини за темою: Вибори мера Києва: У "Голосі" не виключають участі Притули

Водночас Притула наголосив, що хотів би оточувати себе людьми, "які є бюрократами кожен у своїй сфері діяльності". 

"Я саме мусово вживаю слово "бюрократ", тому що я дуже хотів би, щоб ми відходили від сприйняття цього слова і поняття у такому вигляді, як нам його залишили радянська політична система. Насправді бюрократи – це "кров" державного управління, це "м'ясо" державного управління, це ті, хто створює фундаменти, цементує їх у сенсі діяльності державних інституцій", - пояснив український актор.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула розповідав, що мерство для нього поки що "не пріоритетна історія", а в самого шоумена є багато важливіших справ, ніж "мірятись рейтингами".

Loading...