Потягом за власний кошт і не у повному складі: У "Слузі народу" розповіли деталі щодо поїздки на Донбас

Заступник голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Євгенія Кравчук Фото з відкритих джерел

На схід України поїдуть не всі обранці від монобільшості, зазначила Євгенія Кравчук

Народні депутати від "Слуги народу" поїдуть на Донбас потягом за власний кошт і жодної агітації там не проводитимуть.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Євгенія Кравчук.

Народна депутатка повідомила, що поїздку парламентарів від "Слуги народу", яка має відбутися цього тижня, вони оплачуватимуть власним коштом, а подорожуватимуть на схід країни потягом.

"Це на два дні. Ми розділились на дві групи, щоб не було занадто багато людей одночасно і щоб витримати мінімальні санітарні норми. Загалом у програмі – спілкування із військовими, які перебувають безпосередньо на передовій, і також з місцевими мешканцями", – зазначила Євгенія Кравчук.

Новини за темою: Комунікація Віктора Медведчука щодо Донбасу реальна, дієва і дає плоди, – політолог

Народна депутатка додала, що на Донбас поїдуть не всі обранці з фракції "Слуга народу", оскільки є багато хворих, частина парламентарів – на самоізоляції. Євгенія Кравчук запевнила, що жодною агітацією під час поїздки народні депутати не займатимуться.

Нагадаємо, раніше лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що монобільшість планує провести виїзне засідання на Донбасі "у нульовій зоні".

Як повідомляли, керівник молодіжного крила "Опозиційної платформи – За життя" Артем Марчевський заявляв, що виїзне засідання фракції "Слуга народу" на Донбасі – це спроби влади повернути свій рейтинг в регіоні.Loading...