Посольство США в Україні прокоментувало звільнення Богдана та призначення замість нього Єрмака

Посольство США в Україні. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Там подякували Богдану за роботу

У посольстві США відреагували на звільнення голови Офісу президента  Андрія Богдана та призначення на його місце Андрія Єрмака. Відповідний допис посольство розмістило у Twitter.

"Ми дякуємо Андрію Богдану за партнерство та цінуємо його зусилля щодо підтримки історичного поступу реформ в Україні останнім часом. Ми сподіваємось на продовження нашого міцного партнерства у впровадженні реформ з Андрієм Єрмаком", - йдеться у повідомленні посольства.

Колишній заступник голови Адміністрації президента Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв прокоментував цей допис, написавши англійською із граматичною помилкою "Лицемірство".

Зауважимо, що призначення Андрія Богдана на посаду голови Офісу президента викликали чимало запитань у міжнародних партнерів України. Оскільки він є особистим адвокатом олігарха Коломойського та колишнім держслужбовцем за часів Януковича.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента та призначив на його місце Андрія Єрмака.

Loading...