Посол України в Білорусі повернувся до Мінська

Пауза у відносинах країн все одно триватиме

Фото з відкритих джерел

Посол України в Білорусі Ігор Кизим повернувся до Мінська після консультацій у Міністерстві закордонних справ. Про це повідомила пресслужба посольства України в коментарі "Радіо Свобода".

Зазначається, що офіційні відносини між Україною і Білоруссю все одно поставлені на паузу. "Як вже зазначав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, наразі офіційні контакти між нашими країнами "поставлені на паузу". Водночас подальший розвиток українсько-білоруських відносин залежатиме від багатьох факторів, зокрема розвитку ситуації безпосередньо в Білорусі, а також інтеграційних процесів у рамках Союзної держави Білорусі та Росії", – повідомив  Ігор Кизим.

Нагадаємо, 17 серпня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відкликав українського посла в Республіці Білорусь Ігоря Кизима для проведення консультацій з огляду на політичну ситуацію у сусідній країні.

Новини за темою: Білорусь привела резерв танків і артилерійських баз у вищу бойову готовність

Пізніше Дмитро Кулеба заявив, що всі процеси та контакти між Україною і Білоруссю наразі поставлені на паузу. За словами міністра, контакти будуть відновленні, коли ситуація не нестиме репутаційних наслідків для України.

Водночас МЗС Білорусі заявило, що країна не ставила діалог з Україною на так звану паузу. Тоді там зазначили, що наслідки призупинення контактів лежать на Україні.

Loading...