Посли G7 високо оцінили організацію місцевих виборів в Україні, – ЦВК

Країни G7

Фото з відкритих джерел

Посли "Великої сімки" звернули увагу на забезпечення протиепідемічних заходів

Посли країн Великої сімки та представники міжнародних організацій високо оцінили зусилля ЦВК в організації місцевих виборів в Україні. Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що іноземні дипломати та члени міжнародних організацій перебували сьогодні, 25 жовтня, на окремих виборчих дільницях і змогли пересвідчитися в організації виборчого процесу.

Як повідомляють у ЦВК, посли звернули увагу на "ефективне здійснення на дільницях протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню хвороби COVID-19".

За словами очільника ЦВК Олега Діденка, окремим проблемним питанням була організація навчання членів дільничних та територіальних виборчих комісій, просвіти виборців. "Зазначені заходи стали можливими завдяки спільним проєктам з міжнародними організаціями, зокрема Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), Офісом Ради Європи в Україні, Координатором проєктів ОБСЄ в Україні", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: ЦВК пояснила затримку даних щодо явки на місцевих виборах

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, спостерігачі Комітету виборців України повідомляли, що на низці дільниць не дотримано протиепідемічних заходів. Зокрема, йшлося про недотримання дистанцій у чергах, а також відсутність масок у деяких членів комісії.

Loading...