Послання Зеленського, виступ Степанова та постанова про COVID-19: Стало відомо, чим займеться Рада на засіданні 20 жовтня

Фото з відкритих джерел

Виступ президента запланований на 10:30

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що на засіданні парламенту у вівторок, 20 жовтня, заслухають послання від президента Володимира Зеленського, інформацію міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також розглянуть проєкт постанови про заходи протидії поширенню коронавірусу COVID-19. Про це спікер розповів під час Погоджувальної ради 19 жовтня, повідомляє "Укрінформ".

"Ми не можемо проводити годину запитань до уряду, але можемо заслухати інформацію. Є пропозиція провести все-таки заслуховування інформації - завтра запросити міністра охорони здоров'я - в тому самому графіку, в якому ви звикли працювати під час години запитань до уряду: 20 хвилин на виступ представника уряду і після цього запитання від депутатських фракцій і груп до 21 хвилини - хвилина на запитання і 2 хвилини на відповіді - щодо поточного стану і готовності боротьби з коронавірусом в Україні", - сказав Разумков.

Окрім цього, він нагадав, що на завтра запланований виступ президента України з посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України. Він відбудеться після виступів депутатських фракцій і груп, о 10:30.

Новини за темою: Відповідь на виклики перед країною: У "Слузі народу" назвали, про що хотіли б почути від президента у ВРУ

Як зазначається, з огляду на прохання декількох депутатських фракцій і груп, у зв'язку з погіршенням ситуації щодо захворюваності на COVID-19 парламент 20 жовтня розгляне проєкт постанови 4228 "Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз".

"Виходячи з вищезазначеного, я пропоную такий порядок роботи завтра: о 10:00 ми розпочинаємо наше пленарне засідання, з 10-ї до 10:30 у нас виступи депутатських фракцій і груп, так, як передбачено на пленарному засіданні у вівторок. Після цього - звернення президента України, я так розумію, що десь до години воно планується, після цього - вищезазначена постанова 4228", - підсумував Разумков.

Новини за темою: Разумков розповів, чи планує "Слуга народу" співпрацювати з іншими партіями після місцевих виборів

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що народні депутати на засіданні 20 жовтня не зможуть розглянути в першому читанні законопроєкт про держбюджет на 2021 рік. 

Loading...