live

Посадовим особам загрожує 15 років в’язниці: Пальчевський розповів, як проходили обшуки в лабораторії "ЄВРОЛАБ"

Андрій Пальчевський

Фото з відкритих джерел

Результати тестування клініка не приховувала

Обшук Службою безпеки України в "ЄВРОЛАБІ" проходив дуже толерантно і коректно. Слідству передано всі електронні матеріали, які свідчать, що результати аналізів клініка не приховувала.  

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив політик, засновник клініки "ЄВРОЛАБ" Андрій Пальчевський.

Засновник клініки "ЄВРОЛАБ" розповів, що обшуки у лабораторії, які проводила Служба безпеки України через начебто приховування фактів зараження COVID-19, проходили досить спокійно та "толерантно".     

"Я прийшов у клініку під час обшуку. Він проходив дуже толерантно, коректно, усі привіталися, ми довго розмовляли, приблизно 4 години. А потім слідчий запитав: а яке ваше прізвище? Це викликало у мене жах, розумієте! Я був упевнений, що вони хоча б знають, хто я такий. Деякі знали. Але я це розумію", – зазначив Пальчевський.

Разом з тим, Андрій Пальчевський запевнив, що результати тестування клініка не приховувала, адже він особисто дзвонив керівнику парламенту Разумкову та ще деяким людям.     

Новини за темою: У СБУ пояснили причину обшуків у лабораторії Пальчевського

"Після того, як було зроблено ці аналізи, підтверджені всі випадки, було докладено у відповідні органи МОЗу. Далі почався "наїзд", після чергової моєї критики нашої "медичної мафії", – розповів Пальчевський.      

Він додав, що в "ЄВРОЛАБІ" є записи, які підтверджують, що результати аналізів були передані. Окрім того, за словами Пальчевського, слідству передані всі електронні матеріали.  

Андрій Пальчевський також додав, що обвинувачуваним у справі, яка відкрита проти "ЄВРОЛАБУ", хочуть пред’явити звинувачення по статті тероризм, яка "тягне" на 15 років в’язниці. Сам Пальчевський проходить у справі як свідок.

Нагадаємо, Служба безпеки України провела обшуки у лабораторії, власником якої є Андрій Пальчевський, через приховування фактів зараження COVID-19.

Сам Пальчевський заявив, що це фейк і пояснив тиск проти себе двома причинами. Мовляв, у його клініці найсучасніше обладнання для виявлення COVID-19, тому є серйозні конкуренти, а сам він у Києві може стати політиком, а це змушує потенційних опонентів "діяти на випередження".

Тим часом у СБУ пояснили причину обшуків у лабораторії Пальчевського – розслідування кримінального провадження за фактом можливого вчинення посадовими особами ТОВ "ЄВРОЛАБ" дій, які спрямовані на поширення епідемії COVID-19 та заподіяння шкоди здоров’ю населення України.

 

Loading...