Посадовець ДБР заявив про безперспективність більшості справ проти Порошенка

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

Корецький наполягає на закритті справ проти п'ятого президента

Начальник відділу Управління з розслідування кримінальних правопорушень слідчого управління ДБР Олег Корецький заявив, що більшість справ проти п’ятого президента України Петра Порошенка безперспективні. Про це повідомляє "Радіо Свобода". 

Крім цього, Корецький додав, що у зв'язку з цим говорив керівництву ДБР про необхідність закриття справ проти Порошенка. 

"З травня 2019 року у ДБР було зареєстровано і розслідувалось порядку 13-15 проваджень, у яких фігурує… Порошенко… Орієнтовно у січні-лютому я підійшов до керівництва ДБР – на той час то вже були в.о. директора Олександр Соколов та перший заступник Олександр Бабіков – що, на мою думку, на думку слідчих, у низці цих проваджень уже потрібно прийняти рішення про закриття, бо перспективи їх розслідування немає", – зазначив Корецький.

Новини за темою: ДБР завершило справу проти Порошенка щодо призначення Семочка

Однак, за його словами, керівники ДБР наполягли на продовженні розслідування.

Згодом у Державному бюро відповіли на заяви високопосадовця та назвали їх спекуляціями. Зокрема, в ДБР наголосили, що "Олег Корецький планує звільнятися" через "факти "зливу" службової інформації у кримінальних провадженнях".

Новини за темою: Порошенку не обрали запобіжний захід

Також у відомстві додали, що підготовлені Корецьким і його підлеглими проєкти підозр "неодноразово поверталися Офісом генпрокурора на доопрацювання, через що результати розслідувань ДБР у резонансних кримінальних провадженнях тривалий час були відсутніми".

Нагадаємо, напередодні, 8 липня, адвокат Порошенка Ілля Новіков повідомив про закриття однієї зі справ проти п’ятого президента України. За словами захисника, йому про це повідомив Корецький.Loading...