live

"Посадки" або кадрові висновки: Монастирський каже, що надовго у суспільства терпіння не вистачить

Денис Монастирський (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Тож потрібні результати, каже нардеп

У суспільства терпіння щодо "посадок" більше, аніж на 3-5 місяців, не вистачить, тож мають бути якісь результати або кадрові висновки.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу"), голова Комітету Верховної Ради України із правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

Ведучі поцікавилися у парламентаря, коли відбудуться "посадки" топ-посадовців, які давно обіцяли українському суспільству.

Денис Монастирський погодився, що наразі ефективних "посадок" не було. Він пояснив, чому так відбувається.

"Звичайна справа щодо звичайної крадіжки, де відома особа, яка, наприклад, викрала з магазину річ, це приблизно томик на 50-70 листів. Для того, щоб підійти до проваджень осіб, про яких ви говорите, це йдеться про десятки томів. На жаль, це розтягується на тривалі місяці роботи. На жаль - тому що всі ми і я разом із вами вимагаю і хочу швидких результатів. Кримінальні провадження тривають. Насправді ці кримінальні провадження відкриті, як вам відомо, ведуться слідчі дії. Але, попри все, я думаю, скільки ще є часу у суспільства для того, щоб терпіти і очікувати цих посадок? Я думаю, що більше, аніж на 3-5 місяців не вистачить терпіння, і мають бути якісь результати або кадрові висновки", – заявив Денис Монастирський.

Новини за темою: До літа генпрокурора Рябошапку не звільнять, – Монастирський назвав причину

Як повідомляли, з 1 січня 2020 року набув чинності закон "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції", який ініціював президент Зеленський. Згідно з законом українці можуть здавати корупціонерів за винагороду у розмірі до 3 тисяч мінімальних зарплат.

Читайте також: "У Раді хочуть скасувати заставу для топ-корупціонерів при обранні їм запобіжного заходу".

Loading...