Порошенко зрозумів, що ігри закінчилися, – Шарій про допити п’ятого президента

Анатолій Шарій Фото - скріншот

Блогер звернув увагу на зміну у ставленні політика до допитів

Петро Порошенко почав бігати на допити після того, як прибрали генпрокурора, бо він зрозумів, що ігри закінчилися.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив блогер Анатолій Шарій.

"Зверніть увагу, як він почав бігати на допити після того, як прибрали генпрокурора. Він, звичайно, розказав, що він прийшов виключно для того, щоб вручити там документ, судовий документ, в якому пропонується, щоб ДБР закрило справу... Виявилося, що це фейк, звичайно, він не може без фейків. Але насправді він… прискакав, тому що зрозумів, що ігри закінчилися. І я цілком довіряю тому, що з'явилося на рівні чуток, інформації, що з'явилася, про те, що Порошенко, звичайно, готує запасний аеродром. І, грубо кажучи, його літак стоїть, знаєте, з повним баком", – заявив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Я не його союзник: Т.в.о. генпрокурора Чумак відкидає звинувачення в затягуванні справи Порошенка

Як повідомляли, генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що йому ніхто не давав вказівок підписувати якісь підозри стосовно п’ятого президента України Петра Порошенка. Про це Рябошапка повідомив у залі парламенту під час позачергового засідання Верховної Ради.

Нагадаємо, наприкінці лютого у Державному бюро розслідувань підготували п'ять підозр колишньому президенту України Петру Порошенку, проте Офіс генерального прокурора повернув їх через погану якість.