Порошенко знову не прийшов на допит у ДБР

Петро Порошенко Фото - president.gov.ua

Адвокат експрезидента стверджує, що ДБР начебто порушило порядок вручення повістки, тому Порошенко має право не виконувати незаконні вимоги

П'ятий президент України Петро Порошенко знову не з'явився на допит, який мав проходити сьогодні у Державному бюро розслідувань.

Про це повідомила в ефірі телеканалу ZIK журналістка Алла Жизневська.

"Був порушений порядок вручення повістки, а також порушені терміни виклику на допит після вручення повістки", - так пояснив журналістам неявку Порошенка його адвокат Ігор Головань.

Також він підкреслив, що ДБР порушило законодавство України, здійснюючи виклик на допит, тому "громадяни мають право не виконувати незаконні вимоги".

Зауважимо, що ДБР викликало Порошенка в п'ятницю для допиту в якості свідка відразу по двох кримінальних справах - про незаконну "прослушку" його розмови з колишнім віцепрезидентом США Джозефом Байденом, а також у справі, в якій розслідуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається з 43 картин всесвітньо відомих художників.

Новини за темою: Якщо результату у справі про держзраду Порошенка немає, то у нас і держави немає, – Бужанський

Нагадаємо, минулої п'ятниці, 22 травня, колишнього президента України Петра Порошенка терміново викликали в ДБР на допит в якості свідка.

Порошенко мав з'явитися на допит 26 травня, однак експрезидент України до ДБР не прийшов, а замість допиту він відвідав виставку картин, з приводу яких його й викликали в Держбюро.

У той же день співробітники ДБР вручили повістку в руки дружині Петра Порошенка Марині про повторний виклик його на допит.

Новини за темою: ДБР знову прийшло в музей Гончара, цього разу через арешт картин Порошенка

Згодом стало відомо, що Порошенко попросив музей влаштувати виставку картин після того, як дізнався, що ДБР викликало його на допит.

Loading...