Порошенко замість допиту в ДБР вирішив поїхати в охоплену коронавірусом Іспанію, - ЗМІ

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

Поки невідомо, чи знаходиться експрезидент досі в Іспанії, чи полетів далі

П'ятий президент України Петро Порошенко полетів до Іспанії, знаючи, що його викличуть на допит до ДБР. Про це повідомляє Страна.ua. з посиланням на власне джерело в "Європейській солідарності".

За даними видання, Порошенко вилетів в Іспанію 8 березня з пересадкою у Франкфурті. Причім Іспанія стала другою в Європі за кількістю заражень коронавірусом.

На даний момент незрозуміло, чи досі експрезидент перебуває в Іспанії, чи він відправився до іншої країни, однак співрозмовники видання в партії стверджують, що він точно досі не повернувся в Україну.

Слід відзначити, що раптове рішення про виліт до Іспанії Порошенко прийняв після звільнення генпрокурора Руслана Рябошапки, який, по суті, гальмував вручення йому підозр.

Новини за темою: Вручення підозри Порошенку: Біля ДБР нацгвардійці посилюють заходи безпеки

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Петро Порошенко не з’явиться на допит в Державне бюро розслідувань через те, що наразі він знаходиться за межами України.

До цього Порошенко стверджував, що Шевченківський суд постановив ДБР закрити справу проти нього щодо підписання Мінських угод у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Новини за темою: Якщо завтра не буде підозри Порошенку, це буде провал для влади,– Шарій

Ще раніше, 28 лютого, п'ятий президент приходив на допит до Державного бюро розслідувань.

Loading...