Порошенко - це пік фарисейства, він вдома спілкується російською мовою, - Крюкова

Світлана Крюкова

Син Порошенка двох слів українською мовою зв’язати не може

П’ятий президент України Петро Порошенко є піком фарисейства – він вдома спілкується російською мовою.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

Крюкова зауважила: колишній президент України Петро Порошенко спекулює на питанні мови, адже, виступаючи з різкою критикою російської мови в Україні, в побуті користується саме нею. Тому це ніщо інше як патріотичний популізм.

"Порошенко випускає на публічний мітинг свого сина, який двох слів українською зв’язати не може. Українською мовою він не розмовляє, і у нього є пояснення щодо цього: мовляв, як людина може вільно розмовляти українською мовою, якщо вона не живе в такому середовищі? Ми знаємо, що діти української еліти не живуть в Україні, вони навчаються в австрійських, швейцарських, британських університетах і в більшості спілкуються російською мовою. От Порошенко спекулював на темі "армія, мова, віра", при ньому була створена ця посада (мовного омбудсмена, – ред.) і він є піком фарисейства. Тобто він вдома спілкується російською мовою", – заявила Світлана Крюкова.

Новини за темою: Чи можуть в Україні існувати дві державні мови?

Вона дивується, як влада хоче частково заборонити та регулювати використання російської мови в Україні, якщо самі депутати в кулуарах російською мовою спілкуються, домовляються та роздають один одному зарплати в конвертах.

Новини за темою: "Російську мову ніхто не зможе викорінити": У фракції "Слуги народу" розгорілась жорстка суперечка про українізацію

Як повідомляли, Конституційний суд України розпочав розгляд справи щодо закону про державну мову. Група народних депутатів звинувачує закон у дискримінації нацменшин за мовною ознакою

Loading...