Порошенка та інших українців, які повернуться із країн з коронавірусом, змусять пройти експрес-тести

Олексій Данілов УНІАН

Завдяки тесту багатьох людей не будуть відправляти на карантин

Люди, які в'їжджають в Україну з країн, де спостерігається спалах коронавірусу, пройдуть на кордоні "певні процедури обсервації" у вигляді експрес-тесту. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"З тих країн, в яких спостерігається спалах коронавірусу, люди будуть проходити певні процедури обсервації. Через тиждень всі пункти пропуску повинні бути забезпечені експрес-тестами, завдяки яким можна буде визначити наявність COVID-19. Це стосується всіх КПП, які залишаться відкритими", - заявив він.

Таким чином, десятки тисяч людей не відправлять на карантин, а просто змусять пройти експрес-тести.

Нагадаємо, п'ятий президент України Петро Порошенко полетів в Іспанію, знаючи, що його викличуть на допит в ДБР.

Напередодні стало відомо, що Порошенко не з'явиться на допит у Державне бюро розслідувань через те, що зараз він знаходиться за межами України.

Крім того, сьогодні уряд ухвалив рішення про обмеження кількості пунктів пропуску через державний кордон і пунктів контролю у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-2019.

У свою чергу, Рада Національної безпеки і оборони України ухвалила рішення закрити кордон для іноземців. Обмеження буде введено через дві доби і буде діяти два тижні. Надалі рішення переглянуть.

Loading...