Порошенко рознощиком зарази по всій країні був! – Качура про поїздки п’ятого президента Україною

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Нещодавно Петро Порошенко повідомив, що інфікувався COVID-19

Попередній президент України і лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко, який їздив усіма містами, збирав мітинги і захворів на коронавірус, міг інфікувати багатьох із тих, з ким він зустрічався.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура.

Парламентар, коментуючи "карантинні канікули" Верховної Ради, вказав на дії лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка, який заявив про інфікування COVID-19, а перед тим їздив усією країною.

Новини за темою: Якщо буде критична ситуація із захворюваністю на COVID-19, слід запровадити надзвичайний стан, – Качура

"У нас є один такий лідер політичної партії, "сивочолий гетьман", як його називають. Він їздив усіма містами, збирав мітинги і зараз захворів. Уявляєте, скільки людей він міг заразити, цю заразу рознести по всій країні! Зі скількома людьми він фотографувався, цілувався, обіймався, вітався! Тобто це точно неправильний підхід зі сторони національного політика. Я зараз кажу про Петра Олексійовича Порошенка, щоб без будь-яких натяків. Тому що він заявив, що захворів, але ж він фактично рознощиком зарази по всій країні був", – заявив Олександр Качура.

Нагадаємо, Верховна Рада України скасувала всі свої пленарні засідання до 20 жовтня через велику кількість хворих на коронавірус народних депутатів.

Також нагадаємо, що лідер партії "Європейська солідарність" та п’ятий президент України Петро Порошенко захворів на COVID-19. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Додамо, керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт заявив, що найближчими місяцями кількість хворих на коронавірус COVID-19 може коливатися від 7 до 9 тис. нових випадків на день.

Loading...