Порошенко поводив себе як керівник колоніальної адміністрації, а президентом був Байден, – академік Журавський про "плівки Порошенка"

Телеканал ZIK

Всі "плівки Порошенка" є у "кейсі" Трампа

Аналізуючи розмову п’ятого президента України Петра Порошенка з колишнім віцепрезидентом США Джо Байденом, є всі підстави говорити про державну зраду п’ятого президента, тому що Порошенко вів себе як керівник колоніальної адміністрації, а президентом є Байден. 

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK  заявив  доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

Віталій Журавський зазначив, що особисто вірить у правдивість так званих "плівок Порошенка", які оприлюднив Андрій Деркач, але вважає малоймовірним, що тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної Ради зможе дати якісь результаті по цій справі, адже більшість комісій ТСК Ради створені для піару депутатів.   

Разом з тим він наголосив, що всі справи проти Порошенка треба об’єднати в одну, запросити кваліфікованих фахівців, які б змогли її розслідувати.

"Але справа в тому, що у вересні буде засідати комісія Сенату США. Туди запрошено і Деркача, і Онищенка, а всі перемовини, які були у Байдена з Порошенком, вони є на захищених файлах у США. Елементарно, всі ці плівки є в "кейсі" Трампа. Все це буде розслідувано – і голос Порошенка, і голос Байдена", – зауважив   професор Журавський.

Новини за темою: "Обіймаю і тисну руку": Хто кого і наскільки сильно обіймає на нових "плівках Порошенка" і до чого тут Путін

Окрім цього він додав: аналізуючи розмову Порошенка з Байденом, є всі підстави говорити про державну зраду п’ятого президента України.

"Тому що Порошенко вів себе як керівник колоніальної адміністрації, а президентом, фактично, виходячи з розмов, які були численні між Байденом і Порошенком, є Байден. Мене це як українця, як громадянина України не влаштовує і обурює", – підкреслив Віталій Журавський.  

Новини за темою: Скандальні "плівки Порошенка-Путіна": У "Слузі народу" заявили про необхідність проведення аналізу відносин між Україною та Росією

Як повідомлялося, 9 липня народний депутат Андрій Деркач на пресконференції оприлюднив третю частину записів розмов між експрезидентом України Петром Порошенком і колишнім віцепрезидентом США Джо Байденом.
На оприлюднених записах Байден і Порошенко обговорювали українських диверсантів у Криму в серпні 2016 року. З розмови стає зрозуміло, що диверсійна операція справді була. Це фактично визнав Порошенко, а Байден різко розкритикував Порошенка щодо проведення диверсійної операції в Криму. Каже, що це створює ризики ескалації, також дає привід європейцям звинуватити в цьому Україну.
Андрій Деркач пояснив, чому він публікує саме зараз цей запис. За його словами, головний фігурант тих подій - Валерій Кондратюк (тоді голова ГУР Міноборони) - зараз знову призначений начальником розвідки.Loading...