Рабінович про звинувачення Зеленського на адресу "Опозиційної платформи - За життя": Це просто безумство!

Вадим Рабінович

У країни немає майбутнього, бо президент його навіть не окреслює. Він жодного разу не сказав, як ми будемо жити. У нього в запасі завжди є план "Б" або якісь креативні штучки, проте з креативом потрібно завершувати.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Політик прокоментував заяви президента із звинуваченнями на адресу партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Якщо прибрати фактор крайньої спеки в країні і затемнення Місяця там було кілька днів тому, там ще якісь причини, то ніяких причин, пов'язаних з розумом, я знайти не можу. Річ у тім, що мені здавалося, що президент країни на питання представника терористичної організації повинен був його запитати, як його соратники забивають битами членів партії Шарія. Мав запитати, як вони кидають гранати в офіс "Опозиційної платформи – За життя", як тероризують вулиці українських міст. А він раптом почав говорити, що "ми з вами однієї думки", що Медведчук винен. Хто там, знаєте, "невістка" в усьому винна... Я не бачу причини того, що відбувається. Президент начебто повинен розуміти все адекватно, але, очевидно, перебування в кабінеті Порошенка – або той його перед відходом вкусив, я не знаю, що сталося, але це якесь божевілля. Просто безумство!" – заявив парламентар.

Вадим Рабінович продовжив: "Людина, що обіцяла нам мир, – повністю на військовій стороні. Людина, яка обіцяла набрати нову команду, що йде до миру, набирає Резнікова, який говорить, що Мінських угод більше немає. Людина, яка обіцяла нам, що не буде мешкати на держдачах, а там житимуть діти, швиденько заселяється на дачу. Я це можу перераховувати. Бог з ними вже, з цими дачами, але це безумство щодо майбутнього країни. Його немає, тому що він його навіть не прокреслює. Він жодного разу не сказав, як ми будемо жити. У нього в запасі завжди є план "Б" або якісь креативні штучки. Тому, на жаль, я думаю, що з креативом пора закінчувати. Ми підходимо до такого підсумку сумного, коли потрібно зрозуміти, що і цього разу ми дуже сильно помилилися, ще сильніше, ніж ми думали".

Новини за темою: Кузьмін: Влада "натравила" на "Опозиційну платформу – За життя" радикалів і спецслужби

Як повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від Володимира Зеленського припинити голослівні звинувачення та політичні переслідування партії та її лідерів. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті політсили.