Порошенко не сяде за ґрати – у Зеленського немає ні політичної волі, ні морального натхнення, – Крюкова

Світлана Крюкова Скріншот відео

Кримінальних справ проти Петра Порошенка так багато тому, що немає жодної ґрунтовної, заявила журналістка

Попередній президент Петро Порошенко не сяде за ґрати, головна причина полягає у тому, що у чинного президента України Володимира Зеленського немає на це політичної волі, а також ні морального, ні організаційно-технічного натхнення для того, щоб це здійснити.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила журналістка Світлана Крюкова.

Журналістка, коментуючи інформацію про те, що проти народного депутата України і п’ятого президента України Петра Порошенка відкриті 58 кримінальних справ, зазначила, що справ так багато тому, що немає жодної ґрунтовної. Світлана Крюкова переконана, що по жодному із епізодів Петро Порошенко не сяде за ґрати, головна причина, за її словами, полягає у тому, що у президента України Володимира Зеленського немає політичної волі, а також ні морального, ні організаційно-технічного натхнення для того, щоб це здійснити.

Новини за темою: Фокін у Раді повторив тезу про загальну амністію та звинуватив Порошенка у продовженні конфлікту на Донбасі

"Причому на моїй пам'яті – я виходжу з наших розслідувань, людей, які могли б виступати свідками, – я можу назвати, як мінімум, три епізоди, за якими зараз не відкрите жодне провадження, але які мають серйозні порушення. Перше – це офшорні справи, тобто той самий офшорний скандал, в якому фігурує наш колишній прекрасний президент і за яким в рамках цього офшорного скандалу в різних країнах різні високопоставлені чиновники – від президентів до прем'єр-міністрів – втратили свою репутацію, посади, капітали і свободу. У нас наш прекрасний колишній президент гуляє на свободі", – сказала Світлана Крюкова.

Нагадаємо, як повідомив юрист Андрій Портнов у своєму Telegram-каналі, проти п'ятого президента України та лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка відкрили ще одну кримінальну справу, яка стосується зареєстрованої в юрисдикції Британських Віргінських островів компанії "Prime Asset Partners Limited".

Нещодавно адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков заявив, що правоохоронні органи відкрили проти нардепа в цілому 58 кримінальних справ. В той самий час інший адвокат лідера "ЄС" зазначив, що деякі з цих справ були спершу закриті через відсутність складу злочину, але потім Печерський райсуд Києва відкривав їх знову.

Loading...