Новини » Політика Читать эту новость на русском

Порошенко і Зеленський об'єднуються у коаліцію в Одеській міськраді

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Партії п'ятого президента України Петра Порошенка і діючого глави держави Володимира Зеленського об'єднуються в коаліцію в Одеській міській раді відразу після виборів, незважаючи на демонстрований суспільству показний антагонізм. Про це йдеться в заяві Одеської міської організації "Опозиційної платформи - За життя", яку розміщено на сайті політсили.

"Ще вчора вони лили один на одного бруд, звинувачували у корупції і зраді та креслили "червоні лінії". Після виборів вони стали партнерами, які створюють політичну сім'ю.

Ця нова "політична сім'я" разом з корупціонером Трухановим просуває в Одесі свої бізнес-інтереси, ділить міський бюджет та виконує антинародні урядові директиви. Із цією метою порошенківські депутати проголосують за призначення "непримиренного" політичного опонента, представника Зе-команди на посаду секретаря міської ради Одеси", - наголошується в ній. 

При цьому додається, що після місцевих виборів старий і новий режим вже не соромляться демонструвати взаємну симпатію. З Одеси почалася відкрита коаліція Зеленського і Порошенка, яку далі хочуть реалізувати по всій країні, виступаючи єдиним фронтом і повертаючи країну до минулого режиму.

Одеська міська організація і фракція міської ради ОПЗЖ мають намір протидіяти цим планам, основною метою яких є підпорядкувати собі Одеську міську раду і накласти лапу на землю, власність і майбутнє одеситів.