Порошенко і Турчинов мають опинитися на лаві підсудних, бо приховали закон про амністію учасників "Л/ДНР", – Кузьмін

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Саме вони започаткували процес ухилення України від виконання Мінських угод, заявив парламентар

Попередній президент Петро Порошенко і колишній голова Верховної Ради Олександр Турчинов повинні опинитися на лаві підсудних, бо вони приховали від громадськості ухвалений Верховною Радою закон про амністію учасників "Л/ДНР".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Парламентар прокоментував запит, адресований спікеру Дмитру Разумкову і генпрокурору Ірині Венедіктовій про політичне шахрайство представників попередньої української влади.

"Уявіть ситуацію: коли на виконання Мінських угод парламент ухвалює відповідні закони, в тому числі і закон про амністію учасників "Л/ДНР", і робота з виконання Мінських угод повинна була початися з цього закону, а керівник парламенту і керівник держави цей закон не підписують, ховають від громадськості і звинувачують протилежну сторону у невиконанні Мінських угод. Це говорить не тільки про лицемірство, цинізм, лукавство цих людей, це говорить про те, що саме вони започаткували процес невиконання або ухилення України від виконання Мінських угод. Ось саме за ці дії і Порошенко, і Турчинов повинні відправитися на лаву підсудних. І якщо президент Зеленський буде послідовним у своїх намірах, і Разумков перестане вдавати з себе нейтрального "спостерігача" за Мінським процесом, так ось, і чинний спікер парламенту, і президент повинні виправити помилку. Повинні підписати закон, опублікувати його і почати процедуру виконання Мінських угод якраз із закону про амністію", – заявив Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Була б сильна влада, Порошенко сидів би у діда Лук’яна давним-давно, - професор Журавський

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук і народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін вимагають розслідувати дії попереднього президента Петра Порошенка і колишнього голови ВРУ Олександра Турчинова, що приховали ухвалений Радою закон про амністію учасників "Л/ДНР".