Порошенка викликали в ДБР на допит як підозрюваного

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

П'ятого президента України хочуть допитати у справі про можливе захоплення державної влади

Державне бюро розслідувань викликало п'ятого президента України – нині народного депутата – Петра Порошенка на допит 30 червня як підозрюваного. Про це повідомляє пресслужба ДБР. 

"Відповідно до статей 133, 135-139, 224 Кримінального процесуального кодексу України підозрюваний Порошенко П.О. викликається на 10 годину 00 хвилин 30 червня 2020 року до Державного бюро розслідувань для допиту у якості підозрюваного, проведення одночасного допиту та інших процесуальних дій у кримінальному провадженні № 62019000000000753", – йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: Офіс генпрокурора відкрив справу через можливе стеження за Порошенком, - Ар'єв

ДБР

До слова, кримінальне провадження № 62019000000000753 було зареєстроване наприкінці 2019 року за заявою колишнього глави Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова за фактом можливого захоплення державної влади та невиконання рішення суду під час проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя.

Новини за темою: Порошенко заявив ще про одну відкриту справу проти нього

Нагадаємо, минулого тижня у Печерському райсуді відбулося засідання, під час якого Петру Порошенку мали призначити покарання у справі про можливі порушення при призначенні заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Однак, тоді обрання запобіжного заходу Петру Олексійовичу відклали до 1 липня. Loading...