Порошенка викликають в суд за позовом Суркіса

Петро Порошенко Фото - president.gov.ua

Судове засідання у справі призначено на 21 вересня

Печерський районний суд Києва підтвердив отримання від Міністерства юстиції України доручення англійського суду про вручення Петру Порошенку судової повістки за позовом Ігоря Суркіса. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на матеріали Печерського суду

Зазначається, що судове засідання у справі призначено на 21 вересня 2020 року. Слідчий суддя - Соколов О.М.

"У разі неявки до суду без повноважних причин особи, яку належним чином повідомлено про дату, час, та місце судового засідання, у якому мають бути вручені виклик до суду чи інші документи за дорученням іноземного суду, такі документи вважаються врученими", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Порошенко шантажував Ігоря Суркіса з метою примусити його віддати частку в телеканалі "1+1", - ЗМІ

Нагадаємо, раніше про те, що високий суд Лондона направив п'ятому президенту Петру Порошенку документи за позовом бізнесмена Ігоря Суркіса і шести британських компаній повідомили у кінці серпня в лондонському офісі глобальної юридичної фірми Reed Smith LLP, яка представляє інтереси позивачів.

Крім того, Міністерство юстиції України отримало з Великої Британії та вже направило для вручення Петру Порошенку повідомлення про подачу проти нього позову в англійський суд.

Дані про позов опубліковані у відкритому доступі на сайті британського правосуддя. У ньому фігурує також ексглава Нацбанку України Валерія Гонтарєва.