Порошенка потрібно запитати, чому він розбагатів у роки свого президентства, – Дмитро Співак

Дмитро Співак. Фото з відкритих джерел

Експерт переконаний, що Петра Порошенка треба притягувати до відповідальності не за картини

Попереднього президента України Петра Порошенка потрібно притягувати до відповідальності не за картини, його слід запитати, чому він розбагатів мало не на мільярд у 2016-2019 рр.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний та громадський діяч Дмитро Співак.

Дмитро Співак прокоментував ситуацію із викликами на допит у ДБР попереднього президента України Петра Порошенка.

"Його треба притягувати не за картини, хлопці, це нісенітниця. І не за державну зраду, яку неможливо довести. Це теж нісенітниця. Його треба запитати, чому, згідно з "Forbes", у період стагнації економіки, голоду, військових дій на сході з 2016 до 2019 рік, чому він розбагатів мало не на мільярд? Його треба притягати до відповідальності за ситуацію з "Укроборонпромом", за створення ОЗГ в енергетичній сфері, за абсолютне мародерство в Міністерстві оборони, за те, що він як Верховний Головнокомандувач допустив багато речей, за які потрібно йти під суд. Ось за що потрібно притягувати Петра Олексійовича, а не вираховувати, які картини він повіз до себе в Іспанію і що він там повернув", – наголосив  Дмитро Співак.

Новини за темою: Картини "посадять", а Порошенка – навряд чи, – Карасьов

Нагадаємо, Петра Порошенка викликали на допит в статусі свідка у справі про переміщення через кордон України з приховуванням від митного контролю колекції з 43 картин всесвітньо відомих художників.

Своєю чергою, адвокат Петра Порошенка Ігор Голован заявив, що його підзахисний не з'явиться на допит, оскільки не було повістки, і звинуватив Офіс президента в тиску на ДБР.

Пізніше стало відомо, що замість ДБР Порошенко вирушив на відкриття виставки картин, щодо яких його мали б допитати.

Loading...