live

Поправки до "антиколомойського" законопроєкту звели у таблицю, але у комітеті заявляють про тиск

Верховна Рада Фото з відкритих джерел

Втім на голову комітету надійшла заява до правоохоронних органів

Апарат Верховної Ради звів в одну таблицю всі 16 тисяч правок до "антиколомойського" законопроєкту про банки, втім у профільному комітеті парламенту заявляють про тиск та заяви до правоохоронних органів на членів комітету. Про це повідомив перший заступник голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

"Нарешті всі 16 000+ правок внесені у таблиці. Це просто титанічна робота нашого секретаріату, який зміг подолати цей "поправочний рекорд". Такий об’єм інформації дуже важко обробити навіть декільком комп’ютерам Верховної Ради, тому триває процес їх об’єднання в єдині документи. Можливо це буде порівняльна таблиця по окремим розділам (приклад див. – законопроект №6232 в минулому скликанні)", - написав нардеп.

За його словами, є інформація про заяви у правоохоронні органи на голову комітета Данила Гетьманцева, та члена комітету Мар’яна Заблоцького.

"Як супротив прийняттю законопроекту в правоохоронні органи надійшла заява на голову нашого Комітету Данила Гетьманцева і члена комітету Мар’яна Заблоцького (який був обраний в.о. секретаря на час розгляду закону про банки в першому читанні) за начебто правопорушення при проведенні засідання комітету. Вірю в те, що все було по закону тому вважаю, що такі дії - це додатковий тиск на комітет з метою зупинити прийняття законопроекту. Деталі зʼясовуємо", - додав Железняк.

Раніше голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев пояснив, як комітет працюватиме над поправками до "антиколомойського" законопроєкту.

Loading...