Попов: Київ не отримує жодної копійки з програми "Велике будівництво", у нього що - немає проблем?

Олександр Попов Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Незважаючи на те, що бюджет Києва найбільший в Україні, його все одно не вистачить для того, щоб вирішити всі нагальні проблеми столиці, каже політик

Київ станом на сьогодні не отримав жодної копійки з програми "Велике будівництво" на свій розвиток. У нього що, немає проблем реконструкції або капітального ремонту мостів, чи ми не будуємо метро?

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив кандидат у мери Києва від "Опозиційної платформи – За життя" Олександр Попов.

Велика проблема Києва, зі слів політика, полягає в тому, що за останні роки місто використовувало лише свої кошти і не отримувало нічого з державного бюджету.   

"Навіть незважаючи на те, що цей бюджет найбільший в Україні, його все одно не вистачить для того, щоб вирішити всі нагальні проблеми столиці. Тут обов’язково має бути партнерство з урядом. А його немає на сьогоднішній день", – сказав Олександр Попов.

Нинішня влада Києва, продовжив він, не в змозі навіть взяти участі у програмі президента Зеленського "Велике будівництво".   

"На жаль, мені доводиться про це із жалем говорити, що програма "Великого будівництва", яка рекламується сьогодні і урядом, і президентом, але Київ жодної копійки з цієї програми на свій розвиток не отримує. У нас що, немає проблем реконструкції або капітального ремонту мостів, чи ми не будуємо метро? Це потрібно робити з урядом", – підкреслив Олександр Попов.

Новини за темою: На "Велике будівництво" вже витратили понад 5,5 млрд гривень, - ОП

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

За результатами екзит-полу, проведеного студією Савіка Шустера, телеканалом "Україна 24" та соціологічною компанією Liberty Report, вибори мера Києва відбудуться у два тури

За даними опитування, Віталій Кличко набирає 45,93%, Олександр Попов - 9,62%, Ірина Верещук - 8,53%.

 

 Loading...