Помруть всі пенсіонери: Ємець пояснив свою заяву про наслідки коронавірусу

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець УНІАН

Міністр стверджує, що таким чином хотів висловити думку, що літні люди найбільш уразливі до інфікування коронавірусом

Голова МОЗ України Ілля Ємець під час засідання комітету ВР з питань охорони здоров'я заявив, що всі пенсіонери помруть від коронавірусу, тому що дітей він не торкнеться - тепер він вирішив пояснити, чому так сказав.

Відповідне уточнення щодо заяви з'явилося на сайті міністерства.

Так, Ємець стверджує, що мав на увазі те, що літні люди мають майже найвищий ризик зараження і летальних наслідків.

"Хочу окремо пояснити тезу про особливу вразливість до інфікування людей похилого віку. Згідно зі світовою тенденцію та медичними дослідженнями, вони мають чи не найвищий ризик зараження та подальших летальних наслідків. Саме тому МОЗ України приділяє особливу увагу цій категорії населення, вживає заходів, проводить інформаційну кампанію, щоб знизити такі ризики", - зазначив він.

Новини за темою: Коронавірус у світі: Польща призупиняє залізничне та авіасполучення і закриває кордони

Міністр охорони здоров'я закликав всіх громадян у цей період бути особливо свідомими по відношенню до літніх батьків, які потребують уваги та турботи.

"Забезпечте їх усім необхідним, аби мінімізувати потребу відвідувати місця масового скупчення під час карантину", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укрпошта" продовжуватиме працювати у звичному режимі і доставлятиме грошові виплати пенсіонерам, незважаючи на карантин в Україні через коронавірус.

Новини за темою: Штрафи і спрощення закупівель: Радуцький розповів про законодавчі ініціативи з протидії коронавірусу

Також президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію, пов'язану з панікою людей через поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні.Loading...