Польща перевірить факти можливого втручання Німеччини у вибори президента

Фото з відкритих джерел

У Польщі вважають, що німці впливають на вибори через публікації у ЗМІ

Міністерство закордонних справ Польщі викликало тимчасово повіреного у справах Німеччини у зв'язку з можливим втручанням німецької сторони в президентські вибори. На думку польської влади, низка німецьких ЗМІ виступає на боці одного з кандидатів. Про це у своєму Twitter повідомив заступник голови польського МЗС Шимон Шинковський вель Сенк.

"У зв'язку з низкою статей в німецьких ЗМІ, що маніпулюють і створюють чітке враження прихильності до одного з кандидатів на президентських виборах у Польщі, я сьогодні звернувся до тимчасового повіреного у справах Німеччини", - йдеться в повідомленні.

До цього президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Німеччина хоче вплинути на результати виборів через публікації в польських виданнях, підпорядкованих німецькому концерну Axel Springer.

Новини за темою: Вибори президента у Польщі: Коли буде другий тур і до чого тут підтримка США

Нагадаємо, 30 червня у Польщі відбувся перший тур президентських виборів, в яких переміг чинний президент Анджей Дуда, отримавши 43,50% голосів. У другому турі, який заплановано на 12 липня, він позмагається із мером Варшави Рафалом Тшасковським.Loading...