Політики пишуть закони під себе, бо знають, що виграють вибори і вдруге, і втретє, – Савченко

Надія Савченко Скріншот відео

Якби люди були обмежені одним терміном і після того була б заборона балотуватися і обиратися будь-де, вони розуміли б, що є один шанс написати закони так, щоб було добре жити знизу

Політики чудово знають, що вони куплять вибори і другий, і третій раз, тому і пишуть закони таким чином, що добре жити лише нагорі.

Про це в ефірі марафону "Місцеві вибори в Україні" на телеканалі ZIK заявила колишня народна депутатка Надія Савченко.

"На жаль, закони вже давно не пишуть по совісті. Вже дуже давно закони пишуться тими, кого ми обираємо. Тобто депутати пишуть закони не для людей. І закони – як дишло: куди повернув, туди і вийшло. Пишуться вони часто тими людьми, які є нагорі. Пишуться для самих себе. Якби люди були обмежені, наприклад, одним терміном, і після того була б заборона балотуватися і обиратися будь-де, люди б розуміли, що є один шанс написати закони так, щоб було добре жити знизу", – вважає Надія Савченко.

Але оскільки політики чудово знають, що вони куплять вибори і другий, і третій раз, тому, продовжила Савченко, і пишуть закони таким чином, що добре жити лише їм нагорі.

Разом з тим вона зазначила, що українці постійно думають про зміну такої ситуації, але усі шанси втрачають.

"Говорилося після Майдану про Конституційний конвент, про те, як треба перезавантажувати повністю політичну систему в Україні, і, на жаль, ми втрачаємо ці можливості, бо ті, хто приходять, – замилюють людям очі і розповідають, що у нас демократія, що західні партнери нам підкажуть, як її робити. Тому ми рухаємося таким курсом, куди нас погнали як баранів", – прокоментувала Надія Савченко.

Новини за темою: Чиновники пишуть закони і вміють ховати кінці у воду, – Савченко про корупцію

Нагадаємо, раніше екснардеп Надія Савченко заявляла, що чиновники пишуть закони і вміло ховають кінці у воду.Loading...