Політику, яку вів Нацбанк, треба було міняти, – Шевченко про відставку Смолія

Євген Шевченко Фото з відкритих джерел

Нардеп запевнив, що протистояння з Яковом Смолієм не було

Протистояння у "Слузі народу" із головою НБУ Яковом Смолієм не було, а була незгода з політикою НБУ.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Євгеній Шевченко.

Парламентар прокоментував інформацію щодо того, що голова Національного банку України Яків Смолій написав на ім'я президента Володимира Зеленського заяву про відставку.

"Те, що у нас було протистояння з політикою Нацбанку – не з паном Смолієм, а з політикою Нацбанку щодо ОВП, знаєте, внутрішньої позики, за ті ставки кредитні, депозитні і так далі, що вони робили. Вони викачували гроші з економіки України, коротко. Там у нас є такий відомий пан Дубінський. Він з фінансового комітету і він його критикував більш за все, вимагав, щоб він у відставку пішов. Може, він щось на нього знайшов. Не знаю, чому він пішов у відставку. Але те, що пана Смолія треба було міняти... Не так – політику, яку вів Нацбанк, треба було вже міняти, це було зрозуміло всім у фракції", – сказав Євгеній Шевченко.

Новини за темою: Економіка України дно кризи поки не пройшла, - НБУ

Нагадаємо, 1 липня голова Національного банку України Яків Смолій написав на ім'я президента Володимира Зеленського заяву про відставку.

Додамо, політтехнолог Борис Тизенгаузен заявляв, що керівництво Національного банку України зараз можуть змінити, і на відносини з міжнародними кредиторами це не вплине.Loading...