live

Політичні опоненти, крім зеленки, нічого не можуть, – Лесик про інцидент у Харкові

Керівник Харківської міської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Андрій Лесик Скріншот відео

Політик заявив, що, незважаючи на тиск, підтримуватиме вимоги харківських медиків і надалі

У Харкові невідомий облив зеленкою керівника Харківської міської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Андрія Лесика під час акції медиків, на підтримку яких виступив політик.

Як повідомили в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, під час мітингу працівників харківського пологового будинку, який хочуть закрити, невідомий облив Андрія Лесика зеленкою і втік.

Під час включення в ефірі Андрій Лесик розповів, що влада хоче закрити пологовий будинок, який знаходиться у центрі Харкова, притім, робиться це у цинічний спосіб, коли люди перебували на карантині. Політик наголосив, що це ненормально, що лікарі змушені вимагати право на роботу.

"Невже це нормально, коли такі акції протесту відбуваються в центрі міста Харкова, коли медики просто змушені захищати свої права? А чому в зеленці? Тому що наші політичні опоненти, крім зеленки, нічого не можуть", – заявив Андрій Лесик.

Він наголосив, що політична сила і надалі захищатиме медиків, і жодна зеленка, переслідування чи кримінальні справи не стануть цьому на заваді.

Тим часом медики, які зібралися на площі з вимогою до влади не закривати пологовий будинок, скандували "Керівництву – ганьба!".

Новини за темою: "За що жити нашим дітям": У Києві спалахнули протести через карантин

Як повідомляли раніше, "Опозиційна платформа – За життя" вимагала від влади припинити переслідування опозиції та розпочати боротьбу з епідемією та кризою.

Нагадаємо, в "Опозиційній платформі – За життя" заявили, що заради захисту п'ятого президента України Петра Порошенка влада йде на незаконне і злочинне переслідування опозиції.